Licensed to Minnesota Swimming                            HY-TEK's Meet Manager
                 37th Annual Leatherstocking Meet - 11/1/2009                  
                                    Results                                    
 
Women 18-24 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Shepley-Blair, Teal       24 FISH                             28.05  
 
Women 18-24 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shepley-Blair, Teal       24 FISH                           5:58.99  
 
Women 18-24 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Shepley-Blair, Teal       24 FISH                          12:18.56  
 
Women 18-24 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Shepley-Blair, Teal       24 FISH                           2:46.53  
 
Women 18-24 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Shepley-Blair, Teal       24 FISH                           5:20.17  
 
Women 25-29 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Louhichi, Nadia           28 CAMO                           2:25.37  
 
Women 25-29 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Louhichi, Nadia           28 CAMO                           1:21.72  
 
Women 25-29 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Louhichi, Nadia           28 CAMO                           1:11.38  
 
Women 25-29 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Louhichi, Nadia           28 CAMO                           2:38.27  
 
Women 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Carolyn          31 FISH                           1:14.04  
 
Women 30-34 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Dozier, Emily S           32 FISH                           2:49.49  
 
Women 30-34 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dozier, Emily S           32 FISH                           7:13.51  
 
Women 30-34 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Dozier, Emily S           32 FISH                          24:35.48  
 
Women 30-34 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Schoonmaker, Maura K      33 FISH                             34.79  
 
Women 30-34 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Schoonmaker, Maura K      33 FISH                           1:13.13  
 
Women 30-34 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Schoonmaker, Maura K      33 FISH                           2:39.15  
  2 Dozier, Emily S           32 FISH                           3:12.13  
  3 Bennett, Carolyn          31 FISH                           3:27.87  
 
Women 30-34 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Carolyn          31 FISH                           1:41.13  
 
Women 30-34 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Schoonmaker, Maura K      33 FISH                             38.16  
  2 Bennett, Carolyn          31 FISH                             47.67  
 
Women 30-34 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Schoonmaker, Maura K      33 FISH                           1:19.65  
  2 Bennett, Carolyn          31 FISH                           1:30.74  
 
Women 30-34 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Dozier, Emily S           32 FISH                           3:12.18  
 
Women 35-39 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Fletcher, Alicia          35 ADMS                             37.40  
 
Women 35-39 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Fletcher, Alicia          35 ADMS                           1:20.23  
 
Women 35-39 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Fletcher, Alicia          35 ADMS                           1:13.35  
 
Women 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Woods, Melissa            49 ADMS                             34.07  
  2 Williams, Dee E           47 ADMS                             37.25  
 
Women 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Byer, Karen S             49 ADMS                           1:06.72  
  2 Woods, Melissa            49 ADMS                           1:13.34  
  3 Gigliotti, Therese M      46 ADMS                           1:18.05  
 
Women 45-49 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Byer, Karen S             49 ADMS                           2:26.68  
  2 Gigliotti, Therese M      46 ADMS                           2:44.74  
 
Women 45-49 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Dee E           47 ADMS                           8:35.08  
 
Women 45-49 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Byer, Karen S             49 ADMS                           2:54.65  
 
Women 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Washburn, Lynette A       46 ADMS                             35.88  
  2 Williams, Dee E           47 ADMS                             41.92  
  3 Gigliotti, Therese M      46 ADMS                             48.43  
 
Women 45-49 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Washburn, Lynette A       46 ADMS                           1:18.80  
  2 Gigliotti, Therese M      46 ADMS                           1:42.88  
 
Women 45-49 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Washburn, Lynette A       46 ADMS                           2:54.41  
 
Women 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gigliotti, Therese M      46 ADMS                           1:32.37  
  2 Woods, Melissa            49 ADMS                           1:33.69  
  3 Williams, Dee E           47 ADMS                           1:34.14  
 
Women 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bachman, Nancy J          52 ADMS                             38.77  
  2 Coonrod, Joan M           54 ADMS                             44.76  
 
Women 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Wells, Val                52 ADMS                           1:13.97  
  2 Coonrod, Joan M           54 ADMS                           1:39.05  
 
Women 50-54 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wells, Val                52 ADMS                           7:12.57  
  2 Bachman, Nancy J          52 ADMS                           8:31.50  
  3 Coonrod, Joan M           54 ADMS                           9:48.26  
 
Women 50-54 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Wells, Val                52 ADMS                           1:29.36  
 
Women 50-54 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Wells, Val                52 ADMS                           3:11.94  
 
Women 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bachman, Nancy J          52 ADMS                             48.73  
 
Women 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Durkin, Dorothy L         50 METR                           1:55.32  
 
Women 50-54 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bachman, Nancy J          52 ADMS                           3:51.95  
 
Women 50-54 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Durkin, Dorothy L         50 METR                             47.34  
 
Women 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Coonrod, Joan M           54 ADMS                           2:02.82  
 
Women 50-54 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Wells, Val                52 ADMS                           3:00.47  
 
Women 50-54 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Durkin, Dorothy L         50 METR                           7:44.22  
 
Women 55-59 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Windrath, Mary Beth       56 Unattached                     2:43.47  
 
Women 55-59 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Windrath, Mary Beth       56 Unattached                    13:10.32  
 
Women 55-59 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Windrath, Mary Beth       56 Unattached                     1:17.74  
 
Women 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Becker, Adrienne M        62 ADMS                             44.54  
 
Women 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Becker, Adrienne M        62 ADMS                           1:45.74  
 
Women 60-64 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Carson, June F            61 GSM                           15:40.28  
 
Women 60-64 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Carson, June F            61 GSM                            1:38.56  
 
Women 60-64 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Carson, June F            61 GSM                            1:30.49  
  2 Becker, Adrienne M        62 ADMS                           1:58.59  
 
Women 65-69 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Janice          66 FISH                           9:36.96  
 
Women 65-69 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Williams, Janice          66 FISH                             54.15  
 
Women 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Williams, Janice          66 FISH                           1:01.36  
 
Women 65-69 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Williams, Janice          66 FISH                           1:55.44  
 
Women 75-79 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Forthoffer, Mary R        79 ADMS                             54.22  
  2 Grimm, Florence H         78 ADMS                           1:18.95  
 
Women 75-79 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Forthoffer, Mary R        79 ADMS                           1:06.76  
  2 Grimm, Florence H         78 ADMS                           1:35.76  
 
Women 75-79 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Forthoffer, Mary R        79 ADMS                           2:28.88  
  2 Engstrom-Heg, Verna L     79 ADMS                           3:53.68  
 
Women 75-79 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Engstrom-Heg, Verna L     79 ADMS                           8:31.40  
 
Women 75-79 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Grimm, Florence H         78 ADMS                           1:54.60  
 
Women 75-79 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
 -- Forthoffer, Mary R        79 ADMS                                DQ  
 
Men 18-24 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Yeung, Gerald C           23 NIAG                             25.52  
 
Men 18-24 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Yeung, Gerald C           23 NIAG                             58.77  
 
Men 18-24 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Yeung, Gerald C           23 NIAG                             36.92  
 
Men 18-24 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Yeung, Gerald C           23 NIAG                             30.37  
 
Men 18-24 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Yeung, Gerald C           23 NIAG                           1:11.55  
 
Men 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Churins, Jonathan D       34 FISH                             23.75  
 
Men 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Churins, Jonathan D       34 FISH                             51.89  
 
Men 30-34 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Churins, Jonathan D       34 FISH                           5:21.10  
 
Men 30-34 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Churins, Jonathan D       34 FISH                          12:12.33  
 
Men 30-34 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Churins, Jonathan D       34 FISH                             59.03  
 
Men 35-39 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bubel, Thomas E           39 ADMS                           2:01.71  
 
Men 35-39 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bubel, Thomas E           39 ADMS                           5:37.45  
 
Men 35-39 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bubel, Thomas E           39 ADMS                             31.42  
 
Men 35-39 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bubel, Thomas E           39 ADMS                           1:02.95  
 
Men 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rizzo, Marc A             44 FISH                             24.17  
 
Men 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rizzo, Marc A             44 FISH                             53.01  
  2 Woolley, Scott G          43 FISH                             57.19  
  3 Klipp, Jondavid           43 FISH                           1:04.27  
 
Men 40-44 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Woolley, Scott G          43 FISH                           5:50.94  
 
Men 40-44 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rizzo, Marc A             44 FISH                           1:05.10  
  2 Woolley, Scott G          43 FISH                           1:06.46  
  3 Klipp, Jondavid           43 FISH                           1:14.00  
 
Men 40-44 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Woolley, Scott G          43 FISH                           2:26.49  
 
Men 40-44 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Klipp, Jondavid           43 FISH                             32.53  
 
Men 40-44 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Klipp, Jondavid           43 FISH                           1:13.54  
 
Men 40-44 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rizzo, Marc A             44 FISH                           1:03.42  
  2 Woolley, Scott G          43 FISH                           1:08.75  
 
Men 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Suba, Scott W             45 ADMS                             29.41  
 
Men 45-49 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Suba, Scott W             45 ADMS                           2:19.86  
 
Men 45-49 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Suba, Scott W             45 ADMS                           6:29.68  
 
Men 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Carvotta, Tom             54 ADMS                             26.25  
  2 McCue, Lawrence E         54 ADMS                             30.68  
 
Men 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Riordan, Joseph P         50 ADMS                             57.43  
  2 McCue, Lawrence E         54 ADMS                           1:08.03  
  3 O'Shea, James M           51 ADMS                           1:10.63  
 
Men 50-54 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McCue, Lawrence E         54 ADMS                           2:33.21  
 
Men 50-54 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Riordan, Joseph P         50 ADMS                           5:48.55  
  2 Taber, Mike               52 ADMS                           7:16.86  
  3 Goran, Steven Z           51 FISH                          10:29.58  
 
Men 50-54 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Goran, Steven Z           51 FISH                          42:26.45  
 
Men 50-54 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Taber, Mike               52 ADMS                             41.01  
 
Men 50-54 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Goran, Steven Z           51 FISH                           5:05.97  
 
Men 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Carvotta, Tom             54 ADMS                             32.40  
 
Men 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Wall, Dan                 54 ADMS                           1:10.69  
  2 O'Shea, James M           51 ADMS                           1:28.84  
 
Men 50-54 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Wall, Dan                 54 ADMS                           2:35.30  
  2 Taber, Mike               52 ADMS                           3:20.60  
 
Men 50-54 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Taber, Mike               52 ADMS                             32.58  
 
Men 50-54 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Shea, James M           51 ADMS                           1:18.79  
 
Men 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McCue, Lawrence E         54 ADMS                           1:23.90  
 
Men 50-54 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Riordan, Joseph P         50 ADMS                           2:37.24  
  2 O'Shea, James M           51 ADMS                           2:55.28  
 -- Goran, Steven Z           51 FISH                                DQ  
 
Men 50-54 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
 -- Goran, Steven Z           51 FISH                                DQ  
 
Men 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Packard, Dennis J         55 ADMS                             28.24  
  2 Olson, Carl D             55 ADMS                             29.74  
  3 Andrews, Mark W           59 FISH                             32.70  
 
Men 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Olson, Carl D             55 ADMS                           1:04.79  
 
Men 55-59 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Olson, Carl D             55 ADMS                           2:24.22  
 
Men 55-59 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Olson, Carl D             55 ADMS                           6:29.49  
 
Men 55-59 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Olson, Carl D             55 ADMS                          13:58.86  
 
Men 55-59 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Packard, Dennis J         55 ADMS                             32.86  
 
Men 55-59 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Andrews, Mark W           59 FISH                             41.97  
 
Men 55-59 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Andrews, Mark W           59 FISH                             37.14  
 
Men 55-59 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Andrews, Mark W           59 FISH                           1:24.63  
 
Men 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Raymond W          64 ADMS                           1:29.91  
 
Men 60-64 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Raymond W          64 ADMS                           3:08.34  
 
Men 60-64 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Raymond W          64 ADMS                           8:19.79  
 
Men 60-64 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Naple, John               62 ADMS                          32:40.03  
 
Men 60-64 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Becker, Jim               63 ADMS                           1:25.97  
 
Men 60-64 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Becker, Jim               63 ADMS                           1:19.66  
 
Men 60-64 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Becker, Jim               63 ADMS                           3:06.99  
 
Men 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Mosny, Daniel             66 ADMS                             35.09  
 
Men 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Mosny, Daniel             66 ADMS                           1:25.51  
  2 McGinnis, Peter C         65 FISH                           1:33.03  
 
Men 65-69 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McGinnis, Peter C         65 FISH                           3:35.03  
 
Men 65-69 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Koop, Douglas A           68 ADMS                           8:27.09  
  2 McGinnis, Peter C         65 FISH                           9:34.02  
 
Men 65-69 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Koop, Douglas A           68 ADMS                          28:58.17  
 
Men 65-69 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Mosny, Daniel             66 ADMS                             53.98  
 
Men 65-69 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McGinnis, Peter C         65 FISH                           4:03.91  
 
Men 65-69 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McGinnis, Peter C         65 FISH                             53.75  
 
Men 65-69 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Koop, Douglas A           68 ADMS                           1:37.09  
 
Men 65-69 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Koop, Douglas A           68 ADMS                           3:40.39  
 
Men 65-69 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Koop, Douglas A           68 ADMS                           7:42.66  
 
Men 70-74 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hurley, John T            72 ADMS                           1:05.14  
 
Men 70-74 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hurley, John T            72 ADMS                           2:32.75  
 
Men 70-74 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Blance, Bill F            72 ADMS                           4:02.93  
  2 Hurley, John T            72 ADMS                           5:51.22  
 
Men 70-74 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Blance, Bill F            72 ADMS                          12:17.22  
 
Men 70-74 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Blance, Bill F            72 ADMS                           1:02.63  
  2 Hurley, John T            72 ADMS                           1:37.15  
 
Men 70-74 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hurley, John T            72 ADMS                           9:11.37  
 
Men 70-74 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hudson, Charles J         72 ADMS                           1:04.42  
 
Men 70-74 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hudson, Charles J         72 ADMS                           2:50.60  
 
Men 70-74 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hudson, Charles J         72 ADMS                           6:05.32  
 
Men 70-74 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
 -- Blance, Bill F            72 ADMS                                DQ  
 
Men 75-79 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Foley, Walter T           78 ADMS                             47.86  
 
Men 75-79 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Quinn, Patrick J          78 ADMS                           3:54.44  
 
Men 75-79 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Quinn, Patrick J          78 ADMS                          21:07.58  
 
Men 75-79 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Foley, Walter T           78 ADMS                           1:12.98  
 
Men 75-79 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Foley, Walter T           78 ADMS                           1:10.21