Licensed to Minnesota Swimming    HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 10/23/2013 05:56 AM
                 40th Annual Leatherstocking Meet - 10/27/2013                 
                         Psych Sheet - Sunday Morning                          
 
Event 1  Mixed 500 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Club
===============================================================================
  1  Pearson, Sian                W23 ADMS-AD                           
  2  Mauriello, Matthew           M36 FISH-MR                           
  3  Antshel, Kevin               M44 Unattached                        
  4  Beckemeyer, Alfred           M44 Unattached                        
  5  Foulladkhah, Aliyar          M29 CONN-CT                           
  6  Windrath, Mary Beth          W60 ADMS-AD                           
  7  Suba, Scott                  M50 ADMS-AD                           
  8  Lee, Rhonda                  W47 ADMS-AD                           
  9  Hurley, John                 M76 ADMS-AD                           
 
Event 2  Mixed 200 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Club
===============================================================================
  1  Koop, Doug                   M72 ADMS-AD                           
 
Event 3  Mixed 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Club
===============================================================================
  1  Bierwert, Karen              W61 NEM-NE                            
 
Event 4  Mixed 50 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Club
===============================================================================
  1  Knapp, Jeff                  M37 Unattached                        
  2  Meade, Tom                   M66 BUMS-NI                           
  3  Packard, Dennis              M59 ADMS-AD                           
  4  Dickson, Todd                M60 ADMS-AD                           
  5  Suba, Scott                  M50 ADMS-AD                           
  6  Merena, Elizabeth            W61 Bearcats-MR                       
  7  Lee, Rhonda                  W47 ADMS-AD                           
  8  McCall, Arthur J             M46 OEVT                              
  9  Bachman, Nancy               W56 ADMS-AD                           
 10  Goran, Steven                M55 TNYA-MR                           
 11  Foley, Walter                M82 ADMS-AD                           
 12  Griffin, Joan                W75 ADMS-AD                           
 13  Grimm, Florence              W82 ADMS-AD                           
 14  Quinn, Patrick               M82 ADMS-AD                           
 
Event 5  Mixed 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Club
===============================================================================
 --  No entries for this event                                          
 
Event 6  Mixed 200 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Club
===============================================================================
 --  No entries for this event                                          
 
Event 7  Mixed 100 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Club
===============================================================================
  1  Mauriello, Matthew           M36 FISH-MR                           
  2  Pearson, Sian                W23 ADMS-AD                           
  3  Bierwert, Karen              W61 NEM-NE                            
  4  Foulladkhah, Aliyar          M29 CONN-CT                           
  5  Griffin, Joan                W75 ADMS-AD                           
  6  Koop, Doug                   M72 ADMS-AD                           
 
Event 8  Mixed 100 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Club
===============================================================================
  1  Knapp, Jeff                  M37 Unattached                        
  2  Carvotta, Tom                M58 ADMS-AD                           
  3  Windrath, Mary Beth          W60 ADMS-AD                           
  4  McCall, Arthur J             M46 OEVT                              
  5  Goran, Steven                M55 TNYA-MR                           
  6  Quinn, Patrick               M82 ADMS-AD                           
  7  Lee, Rhonda                  W47 ADMS-AD                           
 
Event 9  Mixed 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Club
===============================================================================
  1  Bierwert, Karen              W61 NEM-NE                            
  2  Merena, Elizabeth            W61 Bearcats-MR                       
  3  Bachman, Nancy               W56 ADMS-AD                           
 
Event 10  Mixed 200 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Club
===============================================================================
  1  Antshel, Kevin               M44 Unattached                        
  2  Foulladkhah, Aliyar          M29 CONN-CT                           
  3  Goran, Steven                M55 TNYA-MR                           
  4  Beckemeyer, Alfred           M44 Unattached                        
 
Event 11  Mixed 50 Yard Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Club
===============================================================================
  1  Mauriello, Matthew           M36 FISH-MR                           
  2  Meade, Tom                   M66 BUMS-NI                           
  3  McCall, Arthur J             M46 OEVT                              
 
Event 12  Mixed 200 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Club
===============================================================================
  1  Dickson, Todd                M60 ADMS-AD                           
  2  Suba, Scott                  M50 ADMS-AD                           
  3  Hurley, John                 M76 ADMS-AD                           
  4  Koop, Doug                   M72 ADMS-AD                           
 
Event 13  Mixed 100 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Club
===============================================================================
  1  Mauriello, Matthew           M36 FISH-MR                           
  2  Schaefer, Andrew             M30 BUMS-NI                           
  3  Packard, Dennis              M59 ADMS-AD                           
  4  Schaefer, Stephanie          W25 BUMS-NI                           
  5  Griffin, Joan                W75 ADMS-AD                           
  6  Goran, Steven                M55 TNYA-MR                           
 
Event 14  Mixed 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Club
===============================================================================
  1  Carvotta, Tom                M58 ADMS-AD                           
  2  Meade, Tom                   M66 BUMS-NI                           
  3  Merena, Elizabeth            W61 Bearcats-MR                       
  4  Schaefer, Andrew             M30 BUMS-NI                           
  5  Bachman, Nancy               W56 ADMS-AD                           
  6  Windrath, Mary Beth          W60 ADMS-AD                           
  7  McCall, Arthur J             M46 OEVT                              
  8  Foley, Walter                M82 ADMS-AD                           
  9  Hurley, John                 M76 ADMS-AD                           
 10  Grimm, Florence              W82 ADMS-AD                           
 
Event 15  Mixed 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Club
===============================================================================
 --  No entries for this event                                          
 
Event 16  Mixed 400 Yard IM
===============================================================================
     Name                         Age Club
===============================================================================
  1  Antshel, Kevin               M44 Unattached                        
  2  Foulladkhah, Aliyar          M29 CONN-CT                           
 
Event 17  Mixed 100 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Club
===============================================================================
  1  Mauriello, Matthew           M36 FISH-MR                           
  2  Knapp, Jeff                  M37 Unattached                        
  3  Dickson, Todd                M60 ADMS-AD                           
  4  Bachman, Nancy               W56 ADMS-AD                           
 
Event 18  Mixed 50 Yard Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Club
===============================================================================
  1  Packard, Dennis              M59 ADMS-AD                           
  2  Meade, Tom                   M66 BUMS-NI                           
  3  Schaefer, Andrew             M30 BUMS-NI                           
  4  Schaefer, Stephanie          W25 BUMS-NI                           
  5  Carvotta, Tom                M58 ADMS-AD                           
  6  Lee, Rhonda                  W47 ADMS-AD                           
  7  McCall, Arthur J             M46 OEVT                              
  8  Quinn, Patrick               M82 ADMS-AD                           
  9  Griffin, Joan                W75 ADMS-AD                           
 10  Goran, Steven                M55 TNYA-MR                           
 11  Foley, Walter                M82 ADMS-AD                           
 12  Hurley, John                 M76 ADMS-AD                           
 13  Grimm, Florence              W82 ADMS-AD                           
 
Event 19  Mixed 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Club
===============================================================================
  1  Bierwert, Karen              W61 NEM-NE                            
  2  Suba, Scott                  M50 ADMS-AD                           
 
Event 20  Mixed 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Club
===============================================================================
  1  Schaefer, Andrew             M30 BUMS-NI                           
  2  Foulladkhah, Aliyar          M29 CONN-CT                           
  3  Lomasney, John               M55 BUMS-NI                           
  4  Lee, Rhonda                  W47 ADMS-AD                           
  5  Koop, Doug                   M72 ADMS-AD                           
  6  Beckemeyer, Alfred           M44 Unattached